Ogłoszenie

Witaj w szeregach piekła!

Wszelkie informacje znajdziesz w odpowiednich działach forum.

Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do Administratora/Moderatora.

Wszelkie sprawy proszę zgłaszać na:



gg: 6302429



lub do Adm:

Square

Miłej zabawy!

#1 2014-04-01 18:08:35

 Rainbow PePe

Nudziarz

35664842
Call me!
Skąd: Wonderland
Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 122

„[...] bo zgrzeszyłam.”

„Nie błogosław mnie Ojcze, bo zgrzeszyłam.”



Fabuła dziewczyn: Anioł. Me plecy zdobiły białe jak śnieg skrzydła, a moc przewyższała moc najpotężniejszych demonów. Tym byłam. Ale upadłam. Upadłam, bo sprzeciwiłam się swemu Panu. Chciałam tylko poznać uczucie jakim jest miłość. Dlatego wygnano mnie z raju. Jednak mogę powrócić do niebios. Jedynym warunkiem jest to, iż znajdę swą bratnią duszę. Cóż za paranoja, prawda? Jednak to nie koniec tego „układu”. Poznając uczucie jakim jest miłość, będę musiała liczyć się z konsekwencjami.
„[...] poznając smak miłość, słysząc wyznanie miłości ze strony ukochanego, zobowiązuję się powrócić do niebios i stanąć ponownie szeregach armii boskiej.” Tak brzmiały właśnie ostatnie wersy umowy, którą podpisałam z Gabrielem. Zobowiązałam się pokochać istotę ludzką, a następnie skazać się na wieczne cierpienie, opuszczając miłość swego życia.
A powodem tego wszystkiego była jedynie moja ciekawość...

Fabuła chłopaków: Imprezy, dragi, bójki – to wszystko jest mi znane. Nie pamiętam bym kilka ostatnich tygodni spędził inaczej niż na imprezowaniu lub bójce z przypadkowym chłopakiem. Po co żyć, skoro w tym życiu nie ma powodu do radości? Smutek, ból i rozpacz – to jedyne znane mi uczucia. Pewnie zastanawiasz się dlaczego się tak stoczyłem? Otóż w moim życiu nigdy nie było niczego szczęśliwego. Może i miałem rodziców, ale tak naprawdę nie robili oni nic więcej niż sprawowanie opieki nade mną. Gdy potrzebowałem ich miłości – ich nie było. A potem uciekłem i nie utrzymuję z nimi kontaktów po dzień dziś. Jednym słowem moje życie jest do dupy.
I gdy myślałem, że w moim życiu nie zdarzy się już nic dobrego, pojawiła się Ona. Dziewczyna niczym anioł, która rozświetliła swym blaskiem moje mroczne życie.



Karta dziewczyny:
Imię:
Nazwisko (którym posługuje się w ludzkim świecie):
Wiek (wiek, który dziewczyna „posiada” jako człowiek):
Wygląd:
Moce (którymi może posługiwać się na Ziemi):
Inne:



Karta chłopaka:
Imię:
Nazwisko:
Wiek:
Wygląd:
Inne:




Karta dziewczyny:

Imię:

Phoebe

Nazwisko:

Deveraux

Wiek:

19

Wygląd:

http://data.whicdn.com/images/24035772/tumblr_m063irfbpN1qmevz7o1_500_large.jpg

Moce:

Phoebe potrafi uleczać rany fizyczne i psychiczne (coś takiego istnieje?). Czasami uda jej się przejąć moc nad żywiołami, chociaż jest to dla niej dość trudne. Więcej w grze.

Inne:

~ na szyi nosi łańcuszek z krzyżem
~ na jej ramieniu znajduje się znamię, kształtem przypominające gwiazdę


_______________________

Okej, no więc coś do fabuły dziewczyn: Anioły zazwyczaj przedstawiane są jako istoty bezpłciowe (OBOJNIAKI, HEHE), ale w tym RPG będą przedstawione jako płciowe (?), tzw. anioł facet, anioł babka, itp. itd. Jeśli chodzi zaś o „Moce” (w karcie) to, jest to tylko moje wyobrażenie, to znaczy że anioły tutaj będą miały jakieś wyjątkowe zdolności, itd. No i wracając do fabuły... To, że anioły zostają wygnane z niebios bo chcą się zakochać, nijak ma się do rzeczywistości... Wszystko w tym RPG jest fikcją.

(piszę to jedynie dlatego, że na forum mogą znaleźć się głęboko wierzące osoby i wolałabym się nie narażać)

Ze wszystkimi pytaniami proszę kierować się na PW.



______________________________

Dziewczyny:
~ Phoebe
~ Victoria
~

Chłopacy:
~ David
~
~

Ostatnio edytowany przez Rainbow PePe (2014-04-01 18:19:30)


http://media.giphy.com/media/pGYImWYse5TEY/giphy.gif

Offline

 

#2 2014-04-01 18:15:06

 goNinawika12

Aktywny

50159990
Skąd: Za siedmoma górami *.*
Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 1703

Re: „[...] bo zgrzeszyłam.”

Karta dziewczyny:
Imię: Victoria
Nazwisko (którym posługuje się w ludzkim świecie): Shelley
Wiek (wiek, który dziewczyna „posiada” jako człowiek):19
Wygląd: zaraz
Moce (którymi może posługiwać się na Ziemi):eemm zaraz
Inne:
wg



Karta chłopaka:
Imię:David
Nazwisko:Anderson
Wiek: 20
Wygląd: zaraz
Inne:
wg


http://25.media.tumblr.com/c2930db1d90c411e28712fd6801df874/tumblr_n3pu96iUST1siycgyo1_500.gif

Offline

 

#3 2014-04-09 20:04:53

 Julanta

Ogarniający Temat

49448942
Skąd: ty się tu wziąłeś?0-0
Zarejestrowany: 2013-11-14
Posty: 838

Re: „[...] bo zgrzeszyłam.”

Karta dziewczyny:
Imię: Spohia
Nazwisko (którym posługuje się w ludzkim świecie): River
Wiek (wiek, który dziewczyna „posiada” jako człowiek):19
Wygląd: zara
Moce (którymi może posługiwać się na Ziemi):Sophi potrafi zatrzymywać czas, ale tylko w obliczu zagrożenia.Potrafi również kontrolować myśli niektórych ludzi.
Inne:wg


http://oi61.tinypic.com/vcqwyw.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.simsowo.pun.pl www.one-piecepbf.pun.pl www.caz.pun.pl www.forumwbw.pun.pl www.cosan.pun.pl