Ogłoszenie

Witaj w szeregach piekła!

Wszelkie informacje znajdziesz w odpowiednich działach forum.

Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do Administratora/Moderatora.

Wszelkie sprawy proszę zgłaszać na:



gg: 6302429



lub do Adm:

Square

Miłej zabawy!

#106 2014-03-30 22:31:07

 Square

Administrator

6302429
Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 3736
WWW

Re: RPG - Znamię Przeklętych

- Maya. - westchnął biorąc ją za ręce. - Daj nam szansę, warto. - spojrzał na nią błagalnie. - Proszęę..

- Nie wiesz co we mnie widziałeś. - westchnęła i nadal szła w stronę centrum. - Wracaj do domu i udawajmy, że nic nigdy między nami nie było. - dodała.


Szanuj Admina swego, bo zawsze możesz mieć gorszego.

http://37.media.tumblr.com/tumblr_m42y4uj6Su1r8qufeo1_500.gif

Offline

 

#107 2014-03-30 22:50:19

 werciak16

Moderator

Skąd: W krainie wiecznego szczęścia
Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 960

Re: RPG - Znamię Przeklętych

-Wiesz, że było to wypowiedziane pod wpływem impulsu- powiedział dalej idąc obok niej- Wiem co w Tobie widziałem... Ten piękny uśmiech, tą zorganizowaną, konkretną młodą kobietę w pracy. Zawsze elegancką, zabawną, uroczą, szybko się uczącą, trochę romantyczną i najbardziej kochaną dziewczynę, a potem narzeczoną. Kocham w Tobie wszystko od Twoich włosów, przez kobiece kształty, po koniuszki palców. Twój charakter dla mnie ma magnetyczne przyciąganie, ta odrobina złośliwości pomieszana z sympatią... Jesteś osobą jaką się rzadko spotyka. Jesteś wyjątkowa i trudno jest Cię kimkolwiek zastąpić.- Powiedział na jednym wdechu- Trudno byłoby zapomnieć o Tobie. Jak o naszym... Przynajmniej do tej pory idealnym związku. Nasz związek był takim. którego nikt nie byłby w stanie powtórzyć. Był jedyny w swoim rodzaju, nie byliśmy tylko partnerami, byliśmy najlepszymi przyjaciółmi, rozumieliśmy się bez słów. Dzieliłem z Tobą wszystko od najgorszych rzeczy do tych najlepszych. Kocham Cię za to, że za każdym razem kiedy miałem problem zawsze byłaś w stanie mi doradzić i pomóc. Że byłaś przy mnie nawet wtedy kiedy traciłem wiarę we wszystko. Za to, że byłaś i nadal jesteś najpiękniejszą kobietą jaką spotkałem. Za każdy twój uśmiech i każdą łze. Za twoją wrażliwość, delikatną arogancję. Za to, że tak mnie do siebie przyciągasz tym co u innych by mnie odpychało. Jesteś jedynym ideałem, który spadł na ziemię i postanowił, że 4 cudowne lata swojego życia spędzi właśnie ze mną i mam nadzieje, że przez to co zrobiłem nie zniszczyłem Twojego idealnego nastawienia do życia. Chcę żeby te wspólnych lat było jak najwięcej. Chcę się przy Tobie zestarzeć i mieć z Tobą dzieci. Chcę byś była jedyną kobietą w moim życiu. Jesteś wyjątkowa i kocham każdą komórkę Twojego ciała. Każdy centymetr dzielący mnie od dzielący mnie od Ciebie, dla mnie jest kilometrem. I mógłbym dalej tak wymieniać rzeczy, które w Tobie wiedzę i za co Cię kocham, ale popłakałbym się.


https://38.media.tumblr.com/8c54c177a29b7edede8a6bb585af5c3b/tumblr_mwius0LyPJ1si1ycvo1_500.gif
"nie żałuj tego co zrobiłeś, lecz żałuj tego czego nie zrobiłeś"-moje motto

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.1hpkrasiniak.pun.pl www.ninjaway.pun.pl www.javaity.pun.pl www.nar.pun.pl www.zetall.pun.pl