Ogłoszenie

Witaj w szeregach piekła!

Wszelkie informacje znajdziesz w odpowiednich działach forum.

Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do Administratora/Moderatora.

Wszelkie sprawy proszę zgłaszać na:



gg: 6302429



lub do Adm:

Square

Miłej zabawy!

#1 2014-02-11 17:50:24

 Julanta

Ogarniający Temat

49448942
Skąd: ty się tu wziąłeś?0-0
Zarejestrowany: 2013-11-14
Posty: 838

Jak cię widzę

Witajcie, wpadłam na pomysł pewnej zabawy(nie wiem czy można nazwać to zabawą ale nie wiedziałam jak to nazwać inaczej).W skrócie, gra polega na tym , że piszemy jak wyobrażałyśmy sobie daną użytkowniczkę naszego forum np. po awatarze, po sygnaturze, po nicku i sposobie mówienia itp.

Przykład(użytkowniczka która bierze udział opisuje osobę nad nią.)

X:hmm patrząc na twój awatar zawsze myślałam że masz ciemne włosy i zielone oczy.
Twój nick przypominał mi moją znajomą, która uprawia dużo sportów i jest wysoka.

(i tak dalej ,i tak dalej)

teraz użytkowniczka Y opisuje inną użytkowniczke, ale może odpowiedzieć na post X np. tak:

Y:(tu opisuje użytkowniczkę)
Y:masz racje rzeczywiście mam ciemne włosy i zielone oczy:D ale nie jestem wysoka;<.

Dla urozmajcenia nie wzorujemy się na zdjęciach z galerii;)
Zapraszam do zabawy:D


http://oi61.tinypic.com/vcqwyw.jpg

Offline

 

#2 2014-02-11 18:03:25

 Square

Administrator

6302429
Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 3736
WWW

Re: Jak cię widzę

muahahahaha, no to się zabawię xD

Droga Julanto ;>

Więc z samego nicku przypominasz mi Jolantę, w gim miałam taką nauczycielkę ale była strasznie brzydka <O.o> więc o nicku zapominam bo jakoś nie wierzę, że jesteś brzydka jak ona xD Więc, wyobrażam sobie Ciebie jako szesnastoletnią rudą uśmiechniętą dziewczynę z zielonymi oczami i cudownym uśmiechem, delikatnymi piegami i taką urodą.. wyjątkową. Zdecydowanie na plus, mam wrażenie, że jesteś bardzo szczupła i masz jakiś swój określony gust w modzie i muzyce. Sądzę, że uwielbiasz żarty i jesteś duszą towarzystwa. Masz wiele znajomych którzy mogą na Ciebie liczyć, aktywnie uprawiasz sport i sprawia Ci to przyjemność. Korzystasz z życia i niczego nie żałujesz. Sądzę też, że masz ładne dłonie, nie wiem czemu tak mi się wymyśliło xD, i zadbane pazurki. Rzeczywiście, mam rudą koleżankę z burzą loków.. I cholernie zazdroszczę jej takiego wyglądu. To chyba tyle


Szanuj Admina swego, bo zawsze możesz mieć gorszego.

http://37.media.tumblr.com/tumblr_m42y4uj6Su1r8qufeo1_500.gif

Offline

 

#3 2014-02-11 18:32:20

 Julanta

Ogarniający Temat

49448942
Skąd: ty się tu wziąłeś?0-0
Zarejestrowany: 2013-11-14
Posty: 838

Re: Jak cię widzę

Pozwólcie że zacznę od tego jak jak wyobrażam sobie ciebie:)
Twój nick kojarzy mi się z Panią Kasią, którą miałam możliwość poznać już bardzo dawno temu(1 klasa^^).
Pani Kasia miała dość jasne niebieskie oczy<takie mi się baaardzo podobają> oprócz tego miała długie włosy i zawsze jak ją widziałam miała je związane w kucyka.Co do koloru to nie wiem czemu ale mam przeczucie że masz czarne włosy.masz długie nadgarstki i ogółem długie ręce.
Mam wrażenie że jesteś osobą kreatywną i zorganizowaną.
Uprawiasz tylko sporty, które naprawdę ci się podobają.
ps.twój nick kojarzy mi się z Rosjanami a Rosjanie kojarzą mi się z jasna cerą wiec zakładam że taką posiadasz;)(ogółem to mi się bardzo podoba jasna cera i ciemne włosy^^)
Patrząc na kolor twego nicku uważam iż w ciemnych i ognistych kolorach lubujesz:)
(sorry że trochę tego mało.)

A teraz czas napisać coś o tym czy trafiłaś z opisem mojego wyglądu itd;)
Byłaś blisko tego że jestem chuda i wysoka:)
Z resztą wyglądu poszło gorzej, mam burze włosów, które trzeba często myć bo są tłuste.
Mam oczy koloru(nikt w szkole nie umiał go określić)szaro-niebieskiego, mam szare oczy kiedy jest zimno i niebieskie kiedy jest ciepło.Co do mojego uśmiechu to racja ładnie się uśmiecham np. do zdjęcia czy coś ale jak mnie coś rozśmieszy to śmieję się jakby mi coś w głowie odskoczyłoXD.
Nie wiem czy moja uroda jest wyjątkowa(wiem że jest dziwna) ale mniejsza o to;)
Co do sportów to owszem trochę się tego uprawia.może i nie mam tylu przyjaciół(prawdziwych przyjaciół mam 2 ), ale za to bardzo lubię żarty.
ponoć mam ładne dłonie, długie palce itd ale moje paznokcie to masakra, nałogowo je obgryzam.
Ogółem poszło ci nieźle:D


http://oi61.tinypic.com/vcqwyw.jpg

Offline

 

#4 2014-02-11 18:42:24

 Square

Administrator

6302429
Zarejestrowany: 2013-01-11
Posty: 3736
WWW

Re: Jak cię widzę

hmm, rzeczywiście trafiłaś w sporej części.. Naturalnie mam brązowe włosy, loki, do tyłka. Obecnie farbowane na czerwony, owszem mam jasną karnację i niebieskie oczy, nie takie jasne ale jednak. Uwielbiam czerwień i ciemne kolory. Co do rąk, trudno stwierdzić ale masz trochę racji. Podobno jestem kreatywna, ja uważam, że jednak leniwa, wredna i wszystko co najgorsze.. Taki typ. xD

Świetnie Ci poszło


Szanuj Admina swego, bo zawsze możesz mieć gorszego.

http://37.media.tumblr.com/tumblr_m42y4uj6Su1r8qufeo1_500.gif

Offline

 

#5 2014-02-11 19:45:23

 Nathia

Aktywny

45819844
Skąd: Chonolulu
Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 1648
WWW

Re: Jak cię widzę

Hahah... Mam niezłe zadanie
Uznajmy ,że nie czytałam tego co wcześniej napisałaś ... Dosyć szczegółowo postaram się opisać xD
Zawsze wyobrażałam sobie Ciebie jako osobę wysoką o średnio masywnych nogach . Miałaś  brąz włosy i dosyć nietypowe oczy coś w odcieniach czarnego lub ciemnego brązu. Miałaś ładne krótkie paznokcie i chude palce . Twoja figura była raczej gruszkowata (? xD) Miałaś ładny płaski brzuch a do tego miałaś w pępku kolczyk (jakoś tak mi do ciebie pasuje kolczyk w pępku) Miałaś kilka kolczyków w jednym uchu a w drugim jeden , dosyć nietypowe nie powiem . Jeśli chodzi o ubiór to jakieś trampki do tego dosyć ciemne jeansy a górę spodni zasłaniała podkreślająca twoją figurę biała bluzka , a na to czarna bluza z kapturem .
Tak ja wyobrażałam sobie Ciebie
Haha... xD

Ostatnio edytowany przez Nathia (2014-02-11 19:45:52)


http://24.media.tumblr.com/tumblr_mddp03PmYN1qifbh3o1_r1_400.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zakonsparta.pun.pl www.thesims2.pun.pl www.grasmoki.pun.pl www.ppkw.pun.pl www.psychostos.pun.pl