Ogłoszenie

Witaj w szeregach piekła!

Wszelkie informacje znajdziesz w odpowiednich działach forum.

Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do Administratora/Moderatora.

Wszelkie sprawy proszę zgłaszać na:



gg: 6302429



lub do Adm:

Square

Miłej zabawy!

#1 2013-12-01 08:41:20

 Frugotella :3

Aktywny

45942761
Zarejestrowany: 2013-01-14
Posty: 1742
WWW

Miejsca naszych wrażeń.

Witam.

Ostatnio nikt nie pisał tutaj wątku no w końcu ja wymyśliłam jakiś temat no bo ile można czekać nie?
A więc temat mówi sam za siebie, no bo przecież każdy z nas ma jakieś miejsce wrażeń prawda? Jest to miejsce gdzie przesiadujemy ze znajomymi wygłupiamy się oraz nie jest nam tam nudno. KAŻDY z nas ma takie miejsce tylko jeszcze o nim pewnie nie wie Jest ich może kilka może 1 ale to moim zdaniem bez znaczenia.
 

A więc zabawa/gra jak kto woli to nazwać, polega na tym abyśmy pod tym wątkiem opisali właśnie takie miejsce oczywiście nie chodzi o to aby mówić miejscowość gdzie się mieszka tylko opisać co jest wokół i czy to miejsce to nie wiem zależy od was Taki przykład to ja wam podam już na koniec W sumie to zaraz będzie już koniec no ale cóż. Oczywiście myślę, że odpowiedzi będą związane na podwórku zależy kto gdzie mieszka żeby nie było , że siedzenie przed komputerem chociaż może być nie zakazuje no ale myślę, że przed komputerem nie spotkało was tyle przygód ile w świecie realnym.


A jeszcze zapomniałam, możecie opisać jak tam jest co tam jest jak wokół, ile przyjaciół tam jest, co tam robicie, jakieś śmieszne wypadki itp..

To jak pisałam zacznę bo sama posiadam takie miejsce
                                       

                                                                  Moje miejsce wrażeń.
                                           
                                                     

             A więc to było lato, wiosna. W jesień i zimę nie chodziłyśmy tam ponieważ było zbyt zimno.  A to miejsce znajdowało się pod jabłonią! Może to brzmieć dziwnie ale tak było. Pod taką piękną jabłonią wokół nie było samochodów ani domów była tylko piękna zielona łąka i nie opodal było pole pełnego zborza ( czy coś takiego) falowały one, były piękne . Niedaleko też stały baloty w wolnym czasie wchodziłyśmy tam, przed przyjściem pod jabłonią kupiliśmy lody, nie wspominając już o słodkich jabłkach które rosły na jabłoni . Wygłupiałyśmy się z przyjaciółkami były nas 3, ja Klaudia I Angela Było śmiesznie gdy próbowałyśmy zerwać jabłko i jeszcze słoneczko mm.. cud malina ♥.



http://img.loveit.pl/obrazki/20131113/fotobig/Julfinia106-78605208a45ac1ef9565.jpeg

Ostatnio edytowany przez Frugotella :3 (2013-12-01 08:47:11)


http://38.media.tumblr.com/54e6f723c3fd6f3febc89786d25bc226/tumblr_n5j4alPcr91ryp0fro1_500.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elzuzel.pun.pl www.zakonsparta.pun.pl www.psychostos.pun.pl www.thesims2.pun.pl www.ppkw.pun.pl