Ogłoszenie

Witaj w szeregach piekła!

Wszelkie informacje znajdziesz w odpowiednich działach forum.

Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do Administratora/Moderatora.

Wszelkie sprawy proszę zgłaszać na:



gg: 6302429



lub do Adm:

Square

Miłej zabawy!

#1 2013-12-21 23:44:08

 Julanta

Ogarniający Temat

49448942
Skąd: ty się tu wziąłeś?0-0
Zarejestrowany: 2013-11-14
Posty: 838

Początek przygody z RPG.

Zacznę prosto z mostuXD.
Ten wątek powstał po to abyśmy powiedziały jak zaczęła się nasza przygoda z Rpg(rpg nie ze stroną WL)
Moja historia:Początek lata,okropny upał a ja oczywiście chora;).Siedząc pod kołdrą na fotelu przeglądałam gsm aż nagle mój wzrok powędrował na prawą stronę ekranu.Znajdowała się tam lista postów,moją uwagę przykuł jakiś o początku RPG nie byłam pewna o co chodzi więc weszłam w niego i przeczytałam fabułę.
Osoby biorące udział zaczęły już grać więc podpatrzyłam o co chodzi i pomyślałam: "Zrobię sobie kartę będzie śmiesznie."Zagrałam kompletnie na ślepo ale po krótkiej chwili poznałam koleżankę, która nauczyła mnie grać w RPG.

The End!

Teraz wasza kolej:D

Ps.Muszę dodać że wtedy zaczął się okres kiedy miałam na punkcie Rpg bzika i co chwilę w jakieś grałam.
Na początku pisałam posty typu "Podeszła do szklanki i ją wypiła"XD.

Ostatnio edytowany przez Julanta (2013-12-21 23:47:39)


http://oi61.tinypic.com/vcqwyw.jpg

Offline

 

#2 2013-12-23 20:20:22

 Soretto

Nowicjusz

Skąd: TARDIS
Zarejestrowany: 2013-01-12
Posty: 68

Re: Początek przygody z RPG.

Miałam lat 9-10, nudziłam się jak mops na obozie (tydzień deszczu, okropność, wstajesz z tej kanadyjki tylko na żarcie) i przylazł znajomy z kostkami i podręcznikiem do bodajże Warhammera albo D&D no i bum.
Zaczęliśmy grać, wymyślać własne systemy, opracowywać postacie.


http://img18.imageshack.us/img18/2795/fgsdgfgsdfg.png
Wolność polega na tym, że sam wybierasz, do kogo należysz. Ale tak naprawdę trudno jest być wyłącznie "swoim własnym". Kiedyś miałem wrażenie, że to proste i że właśnie taki jestem. A potem uświadomiłem sobie, że zależę – od nich właśnie, bo są osobami, dla których mógłbym zrobić wiele.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grasmoki.pun.pl www.zakonsparta.pun.pl www.psychostos.pun.pl www.elzuzel.pun.pl www.thesims2.pun.pl