Ogłoszenie

Witaj w szeregach piekła!

Wszelkie informacje znajdziesz w odpowiednich działach forum.

Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do Administratora/Moderatora.

Wszelkie sprawy proszę zgłaszać na:



gg: 6302429



lub do Adm:

Square

Miłej zabawy!

  • Index
  •  » Rozmowy
  •  » Ja nie wytrzymam nie przecinę tego nie dam rady.. ;cc

#1 2013-09-04 19:42:56

 Frugotella :3

Aktywny

45942761
Zarejestrowany: 2013-01-14
Posty: 1742
WWW

Ja nie wytrzymam nie przecinę tego nie dam rady.. ;cc

Nie dam rady ..nie dam rady tego cisnąć .. przepraszam że pisze tutaj ale nigdzie mnie nie wysłuchują .. nikt mnie nie rozumie trace przyjaciółki.. ani siostra ani nikt mnie nie rozumie .. to dlatego że nie .. Nie ma  już czego się wstydzić.. nie nie mam przyjaciółek wszystkie mnie zostawiły wszystkie to fałszyfki .. Buenos i Avila I kochana Catia ♥ Nie wiem co mam napisać po tylu błędach mi wybaczyłaś C kocham cb rozumiesz? .. Gdybym ciebie straciła to bym poszła się zabic. Nie da się tego określić jak jest mi źle, to chyba przez to bo nie wiem nigdy nie byłam lubiana tak? Nie uczyłam się dobrze to nie moja wina mam wady nad którymi nie umiem zapanować rozumiecie? Pisząc to łzy mi lecą.. nie jestem chora czy coś po prostu nie panuje nad emocjami nie pisałam z nikim w szkole nie mogę wytrzymać nie daje rady nie... Przepraszam że tutaj piszę ale nigdzie mnie nie wysłuchają NIGDZIE przyjaciółki na GSM? To jest nie pojęte. Wiem piszę tak o wszystkich a sama jestem wredna ale ja...

PRZEPRASZAM.

Ostatnio edytowany przez Frugotella :3 (2013-09-04 19:52:21)


http://38.media.tumblr.com/54e6f723c3fd6f3febc89786d25bc226/tumblr_n5j4alPcr91ryp0fro1_500.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Rozmowy
  •  » Ja nie wytrzymam nie przecinę tego nie dam rady.. ;cc

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.liga-cs-5on5.pun.pl www.mks-korona-kielce.pun.pl www.air123.pun.pl www.stk.pun.pl www.21-kr.pun.pl