Ogłoszenie

Witaj w szeregach piekła!

Wszelkie informacje znajdziesz w odpowiednich działach forum.

Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do Administratora/Moderatora.

Wszelkie sprawy proszę zgłaszać na:



gg: 6302429



lub do Adm:

Square

Miłej zabawy!

#1 2015-09-07 21:29:42

 Eveliene

Nudziarz

Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 150

RPG: Kim one są?

Fabuła dla dziewczyn:
Jesteśmy stworami z różowymi włosami i rogami, w których zawarta jest moc. Ale jaka moc? Mamy niewidzialne, kilkumetrowe ręce. Nasz gatunek to po prostu maszyna do zabijania. My od zawsze żyjemy w zamknięciu. Jest tu kilka pokojów. Nigdy się nie widziałyśmy, ale komunikujemy się telepatycznie. Mały pokój z ogromną szybą naprzeciw, a za nią kilku ludzi codziennie nas obserwujących. I on. Głównie to on się nami zajmuje: karmi nas, rozmawia z nami. W każdej chwili możemy zniszczyć to okienko, wyjść i zamordować ich wszystkich, ale... po co?
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSEWEtD5KPQD-IPuh0w9PJu3Lr1N-AY4zgrBjG-qnSQc33kEUvD0A

Fabuła dla chłopaków:
Jesteśmy naukowcami. Pracujemy w ukrytym budynku. Podjęliśmy się zajmowania gatunkiem, będącym żywą maszyną do zabijania. Jest tam kilka takich istot mieszkających w różnych pokojach obok siebie.. Kilka lat temu siały ogromne zniszczenie, ale udało się je powstrzymać. Tak, bo to są różowowłose dziewczyny z rogami. Mają one niewidzialne ręce. Z powodu ich koloru nigdy nie wiadomo, kiedy atakują. Tyle o nich wiemy. Siedząc z tym pokoju obserwujemy je. Patrzymy, co one robią. Są wyjątkowo spokojne, nigdy nie atakują. Chyba się przywiązały.

Ważne! Pokój (moje umiejętności opisywania ^^) :
http://i.imgur.com/J70kaVz.png

O co chodzi z tymi rękami?
W karcie dziewczyny mogą wybrać długość i ilość rąk. Jak to wygląda? Uznajmy, że liczby znajdujące się tam, to punkty. Standardowo tu i tu są po cztery. Można odjąć ileś punktów (ilość rąk minus długość rąk i na odwrót np. 4-2=2) i dodać do drugiej rubryki (ilość odjętych punktów + ilość rąk i na odwrót np. 2+4=6). Z przykładów wychodzi nam 2m rąk i ich ilość to 6. Oczywiście liczcie, jak chcecie. ^^

Karta dla dziewczyn:
Nazwa nadana przez naukowców (wymyślcie same, jedna-dwie sylaby):
Wiek:
Wygląd:
Charakter:
Ilość rąk:
Długość rąk:
Inne:

Karta dla chłopaków:
Imię:
Nazwisko:
Wiek:
Wygląd:
Charakter:
Kim się zajmuje:
Inne:

Karta dla dziewczyn:
Nazwa nadana przez naukowców: Van
Wiek: 19
Wygląd:
http://i.imgur.com/B4Z5nyq.jpg
Charakter: Słodka, miła, uparta, niewinna. Gdy chce, umie być poważna, ale nie wredna. Dobrze kłamie. Wrażliwa.
Ilość rąk: 2
Długość rąk: 6m
Inne: -

Miejsca: (musi być 1:1, jak coś, to dodam miejsca)
Chłopaki:
-
-
Dziewczyny:
- Van
- Petra

Inspiracja: anime Elfen Lied

Ostatnio edytowany przez Eveliene (2015-09-17 18:48:10)

Offline

 

#2 2015-09-16 20:37:47

 Petra

Żółtodziób

Skąd: Poza Murami
Zarejestrowany: 2015-06-07
Posty: 17

Re: RPG: Kim one są?

(pisze w pierwszej osobie bo eeeee... tak)


Karta dla dziewczyn:

Nazwa nadana przez naukowców: Petra (jak bardziej skrócone to PE)
Wiek: 13
Wygląd: Avatar
Charakter: Wielu rzeczy się boję, nie lubię walki i wrogości ale gdy już coś się dzieje i nie można tego obejść pierwsza staje do walki. choć nie lubię to walczyć będę zawsze gdy ktoś będzie chciał skrzywdzić moich bliskich/przyjaciół. Obchodzi mnie tylko życie innych, swoje mam gdzieś. 
Ilość rąk: 2
Długość rąk: 5m
Inne: mam ok. 130 cm, nie mogę się oprzeć mandarynkom i truskawkom, genialnie naśladuje głosy, uwielbiam śpiewać. Perfekcyjnie też kłamię ale co z tego jak nie lubię.


(a jak to z anime to jakiego? bo moze obejze)

Offline

 

#3 2015-09-17 18:47:29

 Eveliene

Nudziarz

Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 150

Re: RPG: Kim one są?

@Petra: Powinnaś mieć sześć metrów rąk, jeżeli tak liczysz. Ew. pięć metrów i trzy ręce. ^^ Jest to anime Elfen Lied. Ii... dopisuję Cię, ale nie wiem, czy kiedyś zagramy, nikomu się nie chce. :c

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sikalafo.pun.pl www.biseksualizm.pun.pl www.udc.pun.pl www.scooterygostynteam.pun.pl www.wsnhid.pun.pl